Vizyon & Misyon
 


 

Misyon, Vizyon ve Değerler

Vizyon 

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!

Sevinç Alüminyum, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, Sevinç Alüminyum’a göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Sevinç Alüminyum için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek Sevinç Alüminyum’un vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Sevinç Alüminyum küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, Sevinç Alüminyum satış sonrası desteğe çok önem verir ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Sevinç Alüminyum, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Sevinç Alüminyum, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.

Misyon

Önce başarılı işler, sonra kalıcı ilişkiler!

30 yılı aşkın sürede olduğu gibi kalite, ekonomik fiyat ve kusursuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bundan sonraki her projede daha da iyisini yapmak için kendimizle yarışarak, samimiyet ve dürüstlük çatısı altında kalıcı ilişkiler kurmak...

 

 
Ana Sayfa | İletişim